متاسفانه در بسیاری از موارد دیده شده متقاضیان سوله به امید صرفه جویی در هزینه ها اقدام به خریدسوله دست دومبا دفترچه محاسبات تقلبی و کیفیت بسیار بد می کنند . در صورتیکه خوشبختانه در صنعتسوله سازی با وجود علم محاسبات و تکنولوژی های جدید و کارشناسان خبره که هم در ساخت سولهو سازه های فلزی تخصص داشته و هم در طراحی های استاندارد و سبک سازی مهارت کافی دارند میتوانند کمک شایانی به این صنعت بنمایند.

 اهداف سوله سازی دژگستر، افزایش تولیدات و فعالیت ساخت سوله  و پوشش سقف شیبدار خود در سراسر کشور و صادرات به منطور کارآفرینی و کاهش هزینه های ساخت سوله و اجرا ی اسکلت فلزی ،فنداسیون با بهره گیری از تکنولوژی روز و دانش فنی مهندسین و مشاوران گروه دژگستر  می باشد. گروه سوله و پوشش خدمات دژگستر  با ایجاد فضای رقابتی و فرصت یکسان نسبت به کارفرمایان ، پیمانکاران و مشاوران  ساخت سوله از فنداسیون ،کف سازی،دیوارکشی،پوشش سقف سوله،اسکلت فلزی سوله  جهت انعقاد قرارداد و همکاری و اجرای پروژه ها اماده و مهمترین هدف خویش را تولید محصولات در حوزه سوله سازی و پوشش سقف سوله  با کیفیت ار لحاظ اجناس و لوازم  بکار برده و مشخصات فنی دقیق اجرائی و زیبایی و اقتصادی در راستای رضایتمندی مشتری دانسته و امید است در ضمینه صنعت سوله و جرثقیل سقفی گامی موثر جهت ارتقاع سطح فنی و کیفی و عملی برداشته و ناظر بهبود و پیشرفت کشور درصنعت سوله باشیم. 

فروش انواع سوله دست دوم با تست مقاومت و شرایط طبیعی بوده و از ورق های لوله و الیاژی ساخته نشده که با نام سوله دست دوم بفروش برسد.