فروش اینترنتی کارتن پلاست در تهران

نحوه خرید کارتن پلاست در شهرهای تهران یا قم و کاشان ،اصفهان ،شیراز ، ارومیه،رشت،سمنان،مشهد،کرمان،ساری و ….چگونه و از کجا تهیه کنیم؟ 

روشهای خرید اینترنتی  در فروش کارتن پلاست وجود دارد؟

از کجا کارتن پلاست بخریم ؟ و …………………

عایقکاری ساختمان با پشم شیشه

صندوق کمک به ایتام و فطریه

جعبه فطریه با کارتن پلاست دژگستردر طول سال روزهایی داریم که برایمان بسیار مهم هستند. یکی از این روزها روز عید فطر است که در این روز با شکوه مردم به پرداخت فطریه هایشان، که یکی از واجبات دین است، می پردازند. برای جمع آوری فطریه عام و خاص به جعبه هایی احتیاج داریم تا هم مقاوم باشد، هم مقرون به صرفه و هم سبک و قابل حمل. بهترین گزینه برای این کار، استفاده از جعبه های کارتن پلاست است.

یکی دیگر از این ایام، روز رای گیری برای انتخاب مسئولین دولتی می باشد. در این روز نیز به صندوقهایی نیاز است که مردم ارا خود را درون آن بیندازند. همچنین در ایام سال مساجد و بعضی ارگان ها برای جمع آوری کمکهای مردمی به جعبه هایی نیاز دارند.

مقالات دژگستر

جدیدترین مقالات علمی و پژوهشی

عایق حرارت و برودت دژگستر انرژی و  عايقکاری صنعت ساختمان امروزه  سازه ها ساختمان فلزی و بتنی در مراحل مختلف با توجه به مبحث صرفه جویی انرژی گرما و سرما و همچنین ماشینی شدن زندگی نیاز جدی به عایق بندی وجود دارد که یکی از این مراحل عایق کاری در زمان دیوارکشی ساختمان در دیوارهای حمال و باربر و غیره ، کف و سقف روی پارکینگ و پشت بام توسط پشم شیشه یا پشم سنگ ایزولاسیون و عایق کاری می گردد

برای موفقیت در کسب و کار سخت و با دانش روز اشنا شوید و همواره خود را در مسیر اطلاعات قرار دهید