تابلو انتخاباتی با کارتن پلاست

تبلیغات فرایند طبیعی معرفی کاندیداها است که توسط ستادهای انتخاباتی یا نامزدها و هواداران آن‌ها در طول دوران مجاز تبلیغاتی انجام می‌شود. برنامه‌های تبلیغاتی اگر هدف‌مند و حساب شده باشند، تبلیغات موثری به حساب می‌آیند پس کمی فکر برای انتخاب نوع تبلیغ بسیار حائز اهمیت است.

با کمی تأمل و نگاه دقیق به کوچه و خیابان های شهر، شاهد میزان گسترده ای از حجم تبلیغات محیطی و بنرهای تبلیغاتی هستیم. علت انتخاب این نوع تبلیغ، بازدهی بسیار فراوان نسبت به انواع دیگر اگهی هاست. وقتی مردم از کوچه ها و خیابان ها عبور می کنند خواسته یا ناخواسته نگاهشان به نوشته روی دیوار می افتد. همین امر سبب می شود تا افراد بیشتری از تابلو تبلیغاتی شما دیدن کنند.

کارتون پلاست انتخاباتی و تبلیغاتی برای تابلوهای انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، خبرگان رهبری و شورای شهر و روستا انجام می گیرد. برای این نوع تیلیغات، از ورق های کارتن پلاست در ابعاد 100*70 ،  50*70 ، 40*50 و ابعاد دلخواه مشتری تولید می شود که با رنگهای مختلف از جنس پی وی سی که بسیار با کیفیت هستند و در باد و باران و تغییرات اب و هوایی ثابت می ماند، چاپ می شوند.