توری مرغی دژگستر

بهترین نوع توری مرغی

نوع توری مرغی با توجه به نوع کاربردی آن انتخاب می شود. توری مرغی یک جزء کوچک اما پر اهمیت در ساخت سازه های ساختمانی و مصارف بسیار دیگر است. با انتخاب نوع صحیح توری مرغی، محکم ترین بنا ها با ظرافت و ساخت اصولی پی ریزی و بنا نهاده می شوند. اندازه چشمه، ضخامت و طول و عرض آن را با توجه به نوع کاربرد آن در ساختمان بر می گزینند و مورد استفاده قرار می دهند. انتخاب مناسب بر عهده یک کارشناس متخصص و یا مهندس پروژه می باشد.

فونداسیون سقف، سقف کاذب، نگهدارنده کاشی و گچ کاری، ستون، استفاده از آن به عنوان نگه دارنده بتون، محافظ ستون، شیروانی و انواع سقف و دیوار از کاربردهای عمده توری مرغی می باشد. همچنین استفاده های تنوعی همچون دور کردن حیوانات موذی، حصارکشی دائمی برای مزرعه یا ورزشگاه، نگهداری حیوانات اهلی و وحشی، محافظت از گیاهان و … می توان کرد.

توری مرغی زیر شاخه توری فلزی بوده و بهترین نوع آن گالوانیزه گرم می باشد که ساخت کشور ایران بوده و با توجه به شرایط اقلیمی ایران طراحی و ساخته شده است. گالوانیزه گرم دوام بالاتری در برابر آب و هوای مرطوب در شمال، آب و هوای خشک در کویر و … داشته و به آسانی پوسیده یا خراب نمی شود.